Novatoriški aplinkos pritaikymo sprendimai

Daugelis pastatų savininkų stengiasi asmenims, turintiems specialių poreikių, suteikti galimybę be kliūčių patekti į pastatus. Net mažiausias laiptų skaičius prie pastato įėjimo gali sudaryti didžiules kliūtis ir lankytojai negali patekti į pastatą be pagalbos.

Šiai problemai spręsti dažnai įdiegiami sprendimai, kuriais yra sunku naudotis ir gadina bendrą esamo pastato fasado stilistiką. „Sezame“ laiptai, kuriuos sukūrė „Allgood Trio“ yra novatoriška sistema, kuri išsprendžia šias problemas, numatant diskretišką ir estetiškai patrauklų pastato prieinamumo didinimo sprendimą.

Technologiškai pažangi „Sezame“ sistema gali būti pritaikyta kiekvienam įėjimui. Sistemos paslaptis yra ta, kad ištraukiama keltuvo platforma yra įdiegta po esamais laiptais. Tai reiškia, kad kai platforma nenaudojama, „Sezame“ sistema yra nematoma ir nedaro neigiamo poveikio fasado estetiniam vaizdui. Kai sistema įjungta, esami laiptai yra įtraukiami ir atsiveria keltuvo platforma, kuri gali būti užprogramuota veikti automatiškai.

Vaizdo klipas parodo kaip sistema veikia. Skirkite laiko jį žiūrėti , ir jei jums reikia papildomos informacijos apie sistemą, nedvejodami susisiekite office@allgoodtrio.co.uk

Visos teisės saugomos
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas