Kviečiame apsilankyti moderniame Veisiejų regioninio parko lankytojų centre!

Garso įrašai su paukščių balsais ar krašto sakmėmis, filmai apie saugomas teritorijas, herbariumai, galimybė pamatyti retas rūšis, reljefiniai regioninio ar nacionalinio parko maketai, interaktyvūs žaidimai, smegduobių ar kalvų geologiniai pjūviai, archeologinis paveldas – visa tai ir dar daugiau pamatysite moderniose lankytojų centro ekspozicijose.

Lankytojas ekspozicijoje turi pasijusti aktyviu dalyviu, o ne pasyviu stebėtoju…  Žaismingai ir kūrybiškai sudominus atvykusį į lankytojų centrą, siekiama pristatyti saugomų teritorijų vertę ir pakviesti dažniau lankytis gamtoje.

Kviečiame apsilankyti Veisiejų regioninio parko lankytojų centre, gauti visą informaciją apie saugomos teritorijos vertybes, lankytinas vietas, įdomiausius gamtinius maršrutus ir vėliau savarankiškai arba su gidu keliauti po gamtą!

Maršrutas „Pažintis su kultūros ir gamtos paveldo vertybėmis“

Tai apie 11 km ilgio maršrutas pėščiomis apimantis 13 lankytinų objektų. Keliaudami šiuo maršrutu Jūs pažinsite svarbias Veisiejų regioninio parko kultūros ir gamtos paveldo vertybes.

Peržiūrėti maršrutą

Maršrutas „Pažintis su gamtinėmis buveinėmis“

Tai apie 16 km ilgio maršrutas dviračiais ar pėščiomis apimantis 11 lankytinų objektų. Važiuodami šiuo maršrutu Jūs pažinsite svarbias Veisiejų regioninio parko gamtines buveines.

Peržiūrėti maršrutą

 

Taip pat primename, kad Veisiejų regioninio parko lankytojų centras pritaikytas ir žmonių su negalia lankymui.
Daugiau informacijos apie tai

 

Santarvės g. 9, Veisiejai, Lazdijų r.,
Tel. (8~318) 56782

Visos teisės saugomos
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas