Atsinaujinęs Lietuvos Jūrų muziejus kviečia aplankyti Akvariumo ir muziejaus ekspozicijas!

Akvariume kviečiama į intriguojančią kelionę nuo Lietuvos upelio, ežero per Baltijos ir Šiaurės jūras į tropinius vandenis. Dvidešimt keturiuose akvariumuose gyvena apie 100 šiltųjų vandenų, 60 gėlavandenių žuvų ir bestuburių rūšių.


Sukurtos galimybės matyti padidintą gyvūnų vaizdą ir net pačiam stebėti akvariumo gyvenimą iš…vidaus. Tai yra itin smagus potyris mažiesiems lankytojams: po vienu iš akvariumu yra speciali niša, per kurią gali įkišti galvą į sferinį išgaubimą ir pažiūrėti žuvytėms į akis.


Akvariumo puošmena – 18 m ilgio perregimas akrilo tunelis. Jis įrengtas po pagrindiniu baseinu, kuriame, stebindami savo dydžiu ir išvaizda, plaukioja eršketai. Dabar kai kurių šių archajiškų, dinozaurų laikus menančių gyvūnų ilgis jau viršija du metrus. Gyvena jie iki šimto metų ir užauga net iki dešimties metrų.


Akvariume įrengta ekspozicija „Baltijos jūra – mūsų namai“, kur pasakojama Baltijos jūros formavimosi istorija, demonstuojami čia žiemojantys paukščiai. Nustebins šimtus kartų padidintas tipiško Baltijos jūros priekrantės gyventojo – jūrų tarakono vaizdas.

Neįgaliesiems ir lydinčiam asmeniui įėjimas nemokamas!
Daugiau informacijos

Taip pat primename, kad Lietuvos Jūrų muziejaus akvariumas pritaikytas ir žmonių su negalia lankymui.
Daugiau informacijos apie tai

Visos teisės saugomos
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas